Bezpečnost práce
Požární ochrana
Životní prostředí

Provize za získání klienta až do výše 50 000 Kč.

Pokud víte o společnosti, která aktuálně poptává námi nabízené služby (koordinátora BOZP, zpracování dokumentace či školení o BOZP nebo PO, externího technika BOZP či PO apod.), pak existuje možnost získat provizi za zprostředkování.

Jak na to?

Stačí, když vyplníte níže uvedený formulář a počkáte.

Výše provize v rámci affiliate systému

Výše provize se liší dle rozsahu díla či objednané služby a je plně v kompetenci naší společnosti. Provize jsou vypláceny až do výše 10 % z ceny díla či služby maximálně však do výše 50 000 Kč.

Kdy a komu vzniká nárok na výplatu provize

Provize jsou vyplaceny osobě, která nám prostřednictvím níže uvedeného formuláře doporučila jako první zákazníka, který s námi řádně uzavřel smlouvu a v plné výši nám uhradil cenu za dílo případně službu touto smlouvou stanovenou.

Provize je standardně vyplacena na účet uvedený v kontaktním formuláři do 30 dnů ode dne kompletního uhrazení finančních závazků Vámi doporučovaným zákazníkem.

Doporučí-li totožného zákazníka více osob, vzniká nárok na výplatu provize pouze osobě, která nás kontaktovala první.

Formulář klienta

Váš email * Vaše číslo účtu pro výplatu případné provize *
Vaše jméno *  
 
   
Jméno kontaktní osoby doporučované společnosti * Email kontaktní osoby doporučované společnosti *
Název doporučované společnosti *  
 
   
Popis poptávané služby *
Prosím odpovězte na otázku: osm + čtyři = ? *
 
* - Povinné položky

Nárok na výplatu provize nevzniká v případě, že jste doporučující osoba totožná se statutárním zástupcem či osoba obdobného postavení v rámci doporučované společnosti a dále v případě veřejných zakázek.

Záruka výplaty provize

Jsme společností působící na trhu od roku 2010, s dobrou pověstí, kterou si nemůžeme dovolit poškodit. Řadu kontraktů jsme uzavřeli „pouhým podáním ruky“, své veřejně deklarované závazky si vždy plníme a nejsou nám cizí. Navíc si jsme vědomi množství negativních recenzí, které by nám přineslo nedodržení námi vydaných záruk, proto si můžete být jisti dodržením naších slibů.

prohlášení


DNAPO Safety
IČ: 87479605 Copyright © 2020